Sylwester 2020 – jak go spędzić?

Tańce, szampan, fajerwerki, muzyka i całonocna szalona zabawa – czyli sylwestrowe all inclusive! Z tym większości z nas kojarzy się sylwestrową noc, w czasie której żegnamy stary rok i witamy nowy. Ale czy zastanawialiśmy się jak spędzić sylwestra by nie wyglądał jak co roczne spotkanie, z teściową w roli głównej?

   ZABAWA NA CAŁEGO

To jedyny taki dzień w roku, na który czekamy 12 miesięcy. Większość z nas planuje go znacznie wcześniej, nawet z rocznym wyprzedzeniem. Najczęściej wyszukiwanymi planami są rezerwacje sali w dużych miastach, hotele nad morzem, koncerty muzyczne i huczne pokazy fajerwerków. Powszechnie wiadome jest, że Ci, którzy rozpoczynają planowanie Sylwestra już pół roku wcześniej zyskują dostęp do znacznie większego wyboru kierunków oraz niższych cen, niż Ci, którzy spontanicznie, tydzień przed sylwestrową nocą postanawiają spędzić czas, nie w domu.


ZNAJDŹ POMYSŁ POD TWÓJ GUST

W tym roku daj się ponieść i znajdź zajęcie które będzie odmianą dla ciebie i twojej rodziny.             

  • Wyjazd w góry

Jeśli masz niedaleko to pojedź w góry. Ze względu na to, że w tym roku nie zapowiada się dużo śniegu na sylwestra to hotele, resorty i pensjonaty pod stokami świecą pustkami. Aby zachęcić turystów można dostać nocleg za cenę obowiązującą poza sezonem.                                                                         

  • Sylwester w kinie

Imprezowanie to nie Twoja bajka?  Kino – wiele kin organizuje nocne maratony, bo kto powiedział, że do kina nie można pójść w Nowy Rok!  

Były już góry, a może teraz Sylwester nad morzem? Wiele hoteli nad morzem i restauracji reklamują się, organizują huczne imprezy lub koncerty. Świeże powietrze i spokojne spacery mają swój klimat. Większa paczka znajomych, szampan ,pokaz sztucznych ogni na morzu, na plaży – Sylwester nad morzem może być niesamowitym przeżyciem.  

Sylwester jest wspaniałą okazją, aby spędzić czas z ukochaną osobą. W tym przypadku będzie pasował Weekend w SPA. Pracowałeś ciężko przez cały rok, więc na koniec chcesz po prostu zrelaksować się w jacuzzi z lampką szampana w dłoni! Do tego zazwyczaj nielimitowany wstęp do strefy wellness obejmującej standardowo basen, saunę i jacuzzi.  

Jak już mówimy o spa i wellness to może tak najzwyklejszy basen? Sylwester w Aquaparku to zabawa dosłownie dla każdego – dla starszych, młodszych, z rodziną i dziećmi, grupą przyjaciół, w parach a nawet solo. O dwunastej wszyscy zanurzeni w wodzie zewnętrznych basenów podziwialiby pokaz sztucznych ogni!              

  • Sylwester za granicą

Jeśli nie lubisz zimy wybierz się na Sylwestra do ciepłych krajów. Wiele biur podróży oferuje wyjazdy do słonecznych miejsc nad Morzem Śródziemnym, ale również wycieczki na piękne, tropikalne wyspy. Królują tam hotele all inclusive – jest to bardzo wygodne rozwiązanie gdzie nie martwimy się pieniędzmi, ponieważ już wszystko zapłaciliśmy z góry, więc zostaje nam zabawa.         


Z RODZINĄ TEŻ MOŻESZ SPĘDZIĆ SYLWESTRA MARZEŃ

Pozostaje jednak pytanie – co w sytuacji, gdy mamy dzieci?

Najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie opiekunki bądź zaangażowanie dziadków do pomocy. A co w sytuacji, gdy nie mamy możliwości zostawienia z kimś dzieci bądź też najzwyczajniej w świecie chcemy spędzić sylwestra ze swoimi pociechami? Jeśli decydujemy się na wyjazd w góry, nad morze czy za granicę, dobrym rozwiązaniem jest znalezienie hotelu przyjaznego rodzinie. Gdy my szalejemy w sali balowej, w innym pomieszczeniu nasze pociechy bawią się pod czujnym okiem animatorów. Oprócz tego podczas całego pobytu na dzieciaki czekają animacje, gry, konkursy. To będą dobre wspomnienia dla dziecka.

   Do przywitania 2020 roku pozostało jeszcze nieco czasu, ale warto już teraz zastanowić się nad pomysłami i ostatecznym wyborem tego jedynego i najlepszego sposobu na spędzenie sylwestrowej nocy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.