5 zabaw dla dzieci w chłodny dzień nad morzem

Większości z nas plaża kojarzy się z ciepłem, słońcem i pływaniem w Aquaparku , ale w chłodne dni może nam też bardzo pomóc.

To świetna okazja, aby dostarczyć naszemu organizmowi odpowiedniej ilości jodu – bo w wietrzne i wietrzne dni nad morzem jest najwięcej jodu. Jednak w taki dzień z dziećmi na plaży, musimy mieć pomysł, żeby dzieci miały zajęcia

DESZCZ I NIE MA CO ROBIĆ?!

  • Jednym z nich jest puszczanie latawców. Dzieci to uwielbiają. Bieganie może zająć kilka godzin, a następnie próbują go podnieść, a następnie ponownie przytrzymać. To świetna zabawa dla całej rodziny na weekend nad morzem.

nauka kierowania wiatru

  • Kolejną propozycją jest brzeg plaży, więc na wycieczki po plaży trzeba zabrać ze sobą linę. Co ciekawe, możesz chodzić plecami do ziemi bez opierania się na rękach. Jeśli wszystkim uczestnikom gry uda się wpaść w kłopoty bez dotykania liny, czas upuścić linę. Limbo to doskonały trening równowagi, każdy ból od upadku na piasek będzie bezpieczny.
  • Popularna gra w klasy – tym razem na plaży będzie świetna zabawa. W trakcie wakacji nad morzem Siatkę do klas możemy narysować na piasku patykami, wskaźnikiem jest mały kamyk, a zabawa gotowa. W chłodny dzień kamienna wieża to kolejna propozycja na plażową rozrywkę. Wbrew pozorom zadanie jest łatwe, ale niekoniecznie. Zbierajmy kamienie i rywalizujmy o najwyższą konstrukcję.
  • Plaża jest idealnym miejscem do biegania i skakania, na pewno rozgrzeje nasze ciało w chłodne dni, więc gra we frisbee będzie świetna. Wystarczy przekazać plastikowy krążek innym graczom – innych zasad nie ma, za to dużo uśmiechów, ruchów i endorfin.

zapewnij dziecku atrakcje

Jak widać, nawet w niekoniecznie ciepły dzień na plaży jest doskonałym miejscem na wspólne spędzenie czasu, zabawę i zabicie nudy. Ważne, by spędzić ten czas w hotelu nad morzem dla dzieci wszyscy razem!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.