Andrzejki 2019 – wyjazdy z zabawą w pakiecie

ANDRZEJKOWE SZALEŃSTWO

29 listopada wypada tak zwana wigilia św. Andrzeja, czyli ludowe święto z długimi tradycjami, nierozerwalnie związane z rozmaitymi wróżbami na przyszłość, to święto znane od wieków i w Polsce mające długą tradycję. Św. Andrzej jest patronem miłości oraz zamążpójścia, zatem andrzejki są świetną okazją dla wszystkich młodych ludzi do poznania swojej miłosnej przyszłości. W ten dzień możemy się dowiedzieć kiedy staniemy na ślubnym kobiercu, jakie imię będzie nosiła osoba jaką poślubimy oraz jaki będzie miała charakter.


   Ten czas kojarzy nam się spędzeniem go w domu rodzinnym lub większą grupką znajomych. Wiadomo że z roku na rok może być to monotonne, może więc urozmaicić Andrzejki wyjazdem? Dlaczego warto zastanowić się nad pobytem andrzejowym? Zwyczaj wróżenia w Andrzejki pozostał. Przyjął on jednak formę ułamka powrotu do tradycji, a dla nieprzesądnych osób dzień ten to idealny pretekst do zabawy. Pośród licznych obiektów oferujących sale bankietowe warto wybrać taki, który zapewni miejsce do zabawy, wyżywienie All Inclusive, a być może również mały kącik z wróżbami, który może stanowić ciekawą atrakcję dodatkową.

      MAGICZNY CZAS Z WRÓŻBAMI

W tym roku najczęstszym pomysłem na wyjazd są andrzejki nad morzem.

Czemu ograniczać się tylko do ciepłego sezonu? Każdy okres ma swój klimat i trzeba z niego skorzystać.

Dla imprezowiczów szczególnie polecamy hotele nad morzem bałtyckim all inclusive. Gdzie ograniczenie to myśl zbędna. Płacąc wszystko z góry, skupiamy się tylko na zabawie. Na takim wyjeździe czeka na  nas przede wszystkim tematyczny bal z barem z wybranymi alkoholami All Inclusive, przewidziane atrakcje i zabawy a bufety są bogate, i jak to nam morzem poznajemy smaki Bałtyku. Atrakcyjna oferta, zabawy i wróżby w gronie kilkudziesięciu osób sprawią że będzie to wieczór niezapomniany i pełen rozrywek!

   Dla par polecamy romantyczny weekend nad morzem w hotelu ze Strefą Wellness i Spa nam morzem – lepszej opcji nie można sobie wymarzyć! Aromatyczne zapachy, klimatyczne oświetlenie, masaże, sauny przy bliskiej osobie to relaks i zabawa w jednym. Wieczorem za to po wygrzaniu się , spacer dla zahartowania ciała lub kolacja romantyczna. Oderwanie się od zgiełków miasta nie ma równych.

 ANDRZEJKI Z DZIEĆMI

  Dla rodzin za to dobrym wyborem będzie hotel dla dzieci nad morzem z basenem.

Dzieci przeżywają Andrzejki szczególnie mocno, bo przecież uwielbiają takie „czarodziejskie” klimaty. Hotele organizują szczególnie dla nich wiele zabaw, atrakcji, wróżb i imprez, ponieważ to one będą przedłużać tradycje po nas. Dobre wspomnienia i nauka w jednym. Andrzejki są dobrą okazją do poświęcenia nieco więcej czasu i uwagi naszym dzieciom i pobudzenia ich wyobraźni.

   Podaliśmy główne przykłady spędzenie czasu nam morzem. Taki wyjazd też będzie wspaniałym pomysłem na Voucher podarunkowy na prezent, bo przecież Andrzejki to także imieniny. Jest to forma ofiarowania niezwykłych i niezapomnianych przeżyć, dzięki czemu jego rzeczywista wartość jest trudna do wycenienia. Taka forma prezentu z pewnością zostanie na dłużej zapamiętana niż tradycyjny upominek. 

    Zostało już mało czasu, więc spiesz się, wybierz opcje odpowiednią dla siebie i cóż.. baw się dobrze!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.