Gdzie na karnawał – w tym roku to będzie huczna impreza!

Niedługo zbliża się karnawał, nie wiesz, jak go spędzić? Spokojnie, jest tu wiele opcji. Zacznij od pomysłu na karnawał nad morzem, wyjedź za granicę, a potem zagraj w klubie. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Data rozpoczęcia karnawału jest ustalona. Rozpocznie się 6 stycznia, w drugi dzień Objawienia Pańskiego. 2022 to najlepszy czas na zabawę z przyjaciółmi. Możemy znieść więcej luzu i zabawy. Już niedługo będziemy mogli dać się zwieść szaleństwu tańca i imprezowania. Słowo „karnawał” pochodzi od łacińskiego słowa „caro vale”, co dosłownie oznacza „pożegnanie z mięsem” i jest rozumiane jako pożegnanie się z mięsem przed rozpoczęciem katolickiego postu. Jak wiesz, post może trwać 40 dni, więc powinieneś zrobić sobie przerwę!

1.Twój zakątek

Najlepiej najpierw się rozejrzeć. Przygotowują się pobliskie restauracje, sale klubowe, sąsiedzi, znajomi czy członkowie rodziny. Taniej jest bawić się z ludźmi, których znamy, warto i nadszedł czas, aby wreszcie poznać się z drugiej strony medalu, a nie tylko rozmawiać o pracy i dzieciach.

2.Club Party

Kolorowe drinki, rozrywka all inclusive i gorąca muzyka wprowadzą w pozytywny nastrój i pomogą się zrelaksować i wspominać piękne lato. Disco polo, kluby techniczne itp. – wybierz coś dla siebie. Przyprowadź paczkę dobrych przyjaciół i baw się dobrze! Oczywiście oprócz własnej kreacji nie musisz samodzielnie przygotowywać nocy!

3.Ucieczka z miasta

Jeśli chcemy opuścić miasto, warto wybrać kierunek morski. Sezon karnawałowy na Pomorzu jest trudny, napotkasz na niego, więc pod koniec sezonu hotel nad morzem obniży cenę noclegu. Mimo mroźnej pogody weekendy nad morzem są nadal bardzo gorące, bo coraz bardziej szalone stają się ciekawe pomysły, nawet strzelanki, które mają piękną scenerię i zdrowy jod.

4.Wyjazd za granicę

Jeśli chcesz spędzić karnawał w nieco innej atmosferze, wybierz zagraniczny karnawał nadmorski i przeżyj przygodę życia! Z pewnością będzie to niesamowita przygoda i odskocznia od codzienności. Cały świat świętuje tę wyjątkową okazję, grając na ulicach miasta, w oryginalnych kostiumach i tańcząc w rytm skocznej muzyki. W pośpiechu musisz zaplanować tę trasę z wyprzedzeniem – wybierz hotel z karnawałem na plaży za granicą!

5. Narty zamiast szpilek

Nie każdy lubi huczna zabawe, fajnie jest się wyciszyć, połączyć zabawę z ćwiczeniami i pojechać w góry. Muszę przyznać, że jest to również ciekawe miejsce, zwłaszcza że na niektórych zboczach gra przyjemna muzyka i dodatkowe światła umilające gościom czas. W ten sposób można się dobrze bawić nawet późno na nartach.

6. Karnawał SPA

Nowy rok, nowy Ty. Karnawał to świetna okazja, aby zadbać o siebie, zdrowie i dobre samopoczucie! Wybierz hotele, które oferują Carnival SPA nad morzem, w górach lub tylko w Twoim mieście – SPA Weekend to karnawałowa wersja leniwych!

Więc nie czekaj! Bądź pełen życia, przygotuj kostiumy i wskocz na parkiet. Karnawał trwa! Nieważne, czy zostaniemy w domu, wyjeżdżamy za granicę do Wenecji, Rio de Janeiro, czy na wakacje nad polskim morzem lub w góry. Ważne, żeby nie spędzać tego czasu i nie szaleć z bliskimi!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.